Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza
A 2 hálószobás Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza Puerto Vallarta a Boca de Tomatlan körzetben található, és teraszt biztosít, kilátással a tengerre.
A Parque Nacional Marino Arcos de Vallarta autóval hozzávetőlegesen 10 percre, a Zoologico de Vallarta pedig hozzávetőlegesen 3 km-re van az ingatlantól.
A vendégek az ablakokból élvezhetik a hegyre néző kilátást. A Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobákban hajszárító és törölközők is biztosított kényelme érdekében.
A Puerto Vallarta városi szállás az olyan önellátási lehetőségek mellett, mint a teakonyha, étkezőt is kínál. A saját ételek elkészítéséhez kávé/tea készítő és hűtő is biztosított. A vendégek latin-amerikai ételeket próbálhatnak ki a Los Mangos kínálatából, amely nagyjából egy 5 perces sétára található a 2 fürdőszobás villától. A legközelebbi buszmegálló a De las Garzas y Calle Pelicanos, csak pár lépésre a Puerto Vallarta városi nyaralótól.
- Helyi látnivalók
- Mismaloya Beach3213 km
- Mirador los arcos de mismaloya3708 km
- Oxxo mirador1347 km
- Playa Las Animas tengerpart3021 km
- Baston del Rey4161 km
- Colomitos Beach1135 km
- Los Arcos4210 km
- Playa Colomitos132 km
- Vallartai Állatkert3817 km
- Repülőterek
- Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetkozi repuloter28 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Ülősarok
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza milyen messze van a Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetkozi repülőtértől?
A Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza autóval 29 percre van a Licenciado Gustavo Diaz Ordaz nemzetkozi repülőtértől. - ❓
A Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Casa Margarita- Escapa A La Naturaleza kávé/tea készítővel és hűtővel felszerelt teakonyhát kínál. - ❓
Az ingatlan engedélyezi a háziállatokat?
Nem, az ingatlan nem engedélyez háziállatot. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Puerto Vallarta nevezetességei közé tartozik a Los Arcos és a Las Animas Beach, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Parque Nacional Marino Arcos de Vallarta (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.